"Пітер" гудів так, що в Кремлі було чути... Появилась несподівана реакція росіян на переможний гол Довбика у вчорашньому матчі

Просмотры 6536 30 июня 2021
Російські вболівальники не приховували радості після переможного гола збірної України у ворота Швеції на Євро-2020. Підопічні Андрія Шевченка вирвали путівку в чвертьфінал завдяки точному удару Артема Довбика на 121-й хвилині.

На відео, яке опинилося у розпорядженні OBOZREVATEL, видно, як після вирішального моменту в поєдинку фанати, які зібралися в фан-зоні чемпіонату Європи в Санкт-Петербурзі, скандують "Україна, Україна!". На ролику також можна помітити прапор нашої країни.

Нагадаємо, що підопічні Шевченка відкрили рахунок у першому таймі після красивої атаки, яку завершив Олександр Зінченко. Шведи відігралися прямо перед перервою, коли їхній найкращий бомбардир Еміль Форсберг забив ударом з-за меж штрафного після рикошету від Іллі Забарного.

Основний час поєдинку закінчився внічию 1:1, тому гра перейшла в овертайм. У першій його половині скандинавська команда залишилася в меншості після грубого фолу проти Артема Бесєдіна, який через травму більше не зіграє на Євро-2020. Українцям вдалося скористатися чисельною перевагою та вирвати перемогу в самій кінцівці.

У чвертьфіналі, який відбудеться 3 липня в Римі, наша збірна зустрінеться з Англією. Родоначальники футболу виявилися сильнішими за Німеччину в 1/8 фіналу.

Зазначимо, що трансляції матчів Євро-2020 можна побачити на телеканалі "Україна".