Auto-Created-3
09 мая 2021 ( Просмотры 744 )

Прапор України в Росії. Непереможний український боксер з яскравим нокдауном виграв бій у Росії. Відео

Відомий український боксер Едуард Скавінський (140, 7 КО) ефектно переміг колумбійця Хоеля Хуліо (396, 33 КО).

Скавінський  Хуліо

10раундовий поєдинок на вечорі боксу в Єкатеринбурзі в першій середній вазі завершився одноголосним рішенням суддів.

Колумбієць пропустив потужний боковий удар
Скавінський відправив Хуліо в нокдаун

30річний уродженець Луганська з перших секунд володів ініціативою, потужно атакував і в 5му раунді відправив суперника у нокдаун.

Відзначимо, що Едуард є триразовим переможцем чемпіонатів України у своєму віці, призером і переможцем чемпіонатів Європи, а також переможцем численних міжнародних турнірів із боксу. На любительському рингу провів 250 боїв, в 240 здобув перемогу.